Лікування ігрової
залежності гіпнозом

Комплексний підхід на основі наукових даних з напрацьованими авторськими техніками психотерапії д-р медицинских наук, професора Івнєва Бориса Борисовича
Відео про ігрову
залежність
Років успішної роботи з лікування ігрової залежності
Понад 8 років наша клініка успішно займається лікуванням та реабілітацією людей з різними формами залежності. За цей час ми змогли розробити та випробувати власні техніки терапії, які дають найкращий результат, причому у найоптимальніші терміни. Усі вони ґрунтуються на передових наукових даних, результатах досліджень, а головне – на позитивних змінах у житті наших пацієнтів.
Клієнтів щорічно успішно
проходять лікування
Днів займає оптимальний
курс лікування
Років середній досвід роботи кожного лікаря в нашій клініці
8
80+
28
20

Про клініку

Що ви знаєте про ігрову залежність?

Лудоманія, патологічний гемблінг, ігрова залежність - як не назвеш проблему, а вибір один - продовжувати розмінювати своє життя на ставки або звернутися по допомогу до фахівця. Лікування ігроманії гіпнозом у Києві та Україні має успіх: прояви синдрому відміни згладжуються вже після першого сеансу. Для повного лікування одного гіпнозу навряд чи буде достатньо, але придушення тяги до азартних ігор шляхом навіювання помітно полегшує вхід у терапію, вивільняючи ресурси для боротьби із залежністю.

Ігроманію визнано психічним розладом не так давно - 2019 року за наполяганням ВООЗ патологічний потяг до азартних ігор під кодовим позначенням 6С50 увійшов до реєстру МКХ-11. Донедавна вважалося, що згубної пристрасті можна позбутися вольовим зусиллям, але сучасні уявлення про природу аддикцій майже не залишають шансів на самостійне подолання залежності.
Ігроман не відстежує вхід і вихід із гри, не контролює свої витрати, бо перебуває у стані, близькому до трансу. Залежність від азартних ігор нерозривно пов'язана з роботою центрів винагороди лімбічної системи, які активізуються під час частого повторення дій, що приносять нам задоволення.


Кидаючи виклик фортуні, ми відчуваємо радісне збудження, яке супроводжується посиленим продукуванням адреналіну і дофаміну, що викликають ейфорію і бажання повторити позитивний досвід. Унаслідок цього в одній із півкуль мозку (зазвичай у правій) утворюється вогнище патологічної активності, яке швидко стає домінантою і замикає на собі всі думки та устремління гравця - за короткий термін особистість змінюється до невпізнанності й повністю розчиняється в грі.


Порушення нейрорегуляції при утворенні вогнищ стійкого збудження створюють постійну нервову напругу; почуття дискомфорту при недоступності ставок також підживлює пристрасть до гемблінгу. Тому під час лікування ігроманів спершу пригнічують потяг до ігор і тільки потім приступають до психотерапії; якщо лікувати ігроманію гіпнозом, одночасно усувають позитивне і негативне підкріплення небажаної поведінки. Коли почуття азарту зникає разом із тягою до гри, беттінг більше не приносить приємних відчуттів і втрачає сенс.

Гіпноз у разі ігрової залежності

Вплив гіпнозу на психіку ігромана

Гіпнотерапія вважається найбезпечнішим методом придушення патологічних пристрастей, який практично не має протипоказань. Кваліфіковане лікування гіпнозом ігроманії не завдає хворому дискомфорту і не дає побічних ефектів, зате переваги методу безсумнівні:
· швидкий і стійкий результат;
· точне визначення передумов до адикції;
· хороша переносимість і відсутність звикання;
· сполучуваність з іншими методиками;
· зменшення потреби в медикаментах;
· можливість лікування в стаціонарі та в амбулаторії;
· доступна вартість послуги.

Результативність гіпнотерапії залежить не тільки від кваліфікації лікаря, а й від позиції самого гравця: важливий позитивний настрій пацієнта і добровільна згода на гіпнотичний вплив. У гіршому разі метод не спрацює, але й не зашкодить, якщо пацієнт виявиться несприйнятливим до навіювання; зокрема, гіпнозу погано піддаються психотичні особистості та літні люди, старші за 65 років.

Для закріплення результату ігроману зі стажем потрібно пройти не менше 10-15 сеансів лікування навіюванням. Для підвищення ефективності гіпнотерапії під час сеансів потрібно максимально розслабитися, тому під час лікування важливо дотримуватися рекомендацій, що зменшують збудливість нервової системи:
· повноцінний нічний сон не менше 8-9 годин;
· мінімізація стресу та емоційних потрясінь;
· обмеження фізичних навантажень;
· виконання вправ на розтяжку;
· відмова від алкоголю, міцного чаю і кави та енергетиків;
· дихальні та медіативні практики.
Під час гіпнозу відбувається вибіркове гальмування коркових центрів і активізація ділянки передньої поясної звивини, що відповідає за здатність до концентрації. Увагу пацієнта звернено до образів пам'яті та уяви, що дає змогу працювати з витісненими почуттями, травмами і спогадами. Свідомість і особистість пацієнта збережені; ставлячи навідні запитання, терапевт без зусиль складе картину внутрішньої реальності пацієнта і виявить особистісні вразливості, що призвели до адикції.

Терапевтичний ефект досягається завдяки гасінню вогнищ патологічного збудження і заміни деструктивних установок ігромана позитивними афірмаціями, спрямованими на досягнення ремісії. Професійне лікування лудоманії гіпнозом не завдає шкоди психіці; після закінчення сеансу функції центральної та автономної нервової системи повністю відновлюються.

Як працює гіпноз під час лікування ігроманії

Для введення пацієнта в транс застосовують різні методики гіпнозу, які зводяться до двох базових технік - класичної та еріксоніанської. Під час класичного гіпнозу стан підвищеної концентрації досягається за допомогою авторитарних установок, що замикають всю увагу на гіпнотизера. Коли терапевт залишається єдиною сполучною ланкою між зовнішнім світом, пацієнт такий самий сприйнятливий і відкритий для впливу, як у ранньому дитинстві; у такому стані людині легко навіяти байдужість до азартних ігор і замінити негативні переконання на позитивні.

Еріксоніанський гіпноз не передбачає прямих директив; стан гіперфокусу досягається шляхом використання терапевтичних метафор, що активізують структури несвідомого. Сесії протікають у форматі діалогу або мотиваційної співбесіди, що наводить на думку про необхідність лікування від ігрової залежності. У нашій клініці застосовується авторська методика Бориса Івнєва, перевірена роками практики.

Середня тривалість сеансу гіпнотерапії становить 30-40 хвилин; заняття проводять індивідуально в невеликих приміщеннях зі звукоізоляцією і м'яким розсіяним освітленням. Здебільшого лікування ігрової залежності гіпнозом проводять за єдиним алгоритмом, але смислове наповнення в кожному випадку підбирають індивідуально. Гравцеві роз'яснюють хід процедури, суть застосовуваних методик і правила поведінки: під час гіпнотерапії не можна відволікатися на зовнішні подразники, тому не допускається присутність сторонніх, а засоби зв'язку потрібно вимикати.

Як допомагає гіпнотерапія

За запитом лікування ігроманії гіпнозом Київ надходить безліч пропозицій, і це цілком очікувано - гіпнотерапія виключно зручна як для лікаря, так і для пацієнта. Застосування навіювання дає змогу безпосередньо працювати з неусвідомленими деструктивними настановами та дитячими травмами, що провокують адиктивну поведінку, тому придушення потягу до гемблінгу зберігається надовго та звільняє від травматичного досвіду, з яким пацієнти вимушено стикаються під час психотерапії.

Попереднє опрацювання негативних переконань з дитинства під час гіпнотерапії знижує гостроту переживань і підвищує ефективність когнітивно-біхевіоріальної терапії, що працює на рівні свідомості. У результаті ви виграєте час для формування здорової ідентичності, не витрачатимете адаптивні ресурси психіки на подолання потягу до ігор і скоротите терміни проходження терапії, наскільки це можливо.

Кожен новий випадок лудоманії розглядається з чистого аркуша - у кожного гравця своя історія і свій шлях до усвідомленого життя без ігрової мани. Кількість сеансів гіпнозу розраховується індивідуально, виходячи з даних патопсихологічного обстеження; також може виникнути необхідність у медикаментозній підтримці, фізіотерапії та стаціонарному спостереженні.

Не варто заздалегідь жахатися вартості лікування в першій спеціалізованій клініці України з унікальними напрацюваннями в лікуванні лудоманії будь-якого ступеня тяжкості. Пройдіть у розділ цін на сайті, щоб переконатися в доступності наших послуг, а ще краще запишіться на консультацію і дізнайтеся все з перших рук. У будь-якому разі гіпнотерапія під керівництвом провідних фахівців обходиться дешевше за пристрасть до азартних ігор, що стає перепоною для духовного та фінансового зростання - пройшовши курс лікування, ви повернете собі свободу!

Вартість гіпнотерапії ігроманії

Курси лікування ігрової залежності

Процедури\Консультації
"Курс 14 днів"
"Курс 21 день"
"Курс Онлайн"
Індивідуальні консультації:
 • Психотерапевта
 • Психіатра
 • Психолога
 • Комплексна психодіагностика
 • Причинно-наслідкові механізми
 • Групові заняття з психологом
 • Сімейна психологічна робота з психологом
2
3
 • Тематичні завдання
 • Сеанси клінічного гіпнозу
2
3
 • Супервізія психотерапевт та психолог
1
2
2
Медикаментозне лікування:
 • Первинний аналіз крові (загальний, біохімія)
 • Нейрометаболічна терапія
 • Вітамінотерапія
 • Ферменти, гепато-гастро протектори
 • Медикаменти для відновлення сну та зняття емоційної напруги
Консультація невропатолога
 Фізіотерапевтичне лікування:
 • Сеанси нейростимулятора
 • Сеанси електросну
Розробка індивідуальних рекомендацій:
 • Підбір протирицидивної терапії
 • Підбір підтримуючої терапії
 • Практикум по роботі з емоційним станом
Контрольні зустрічі з фахівцем
Емоційно-стресова терапія
Пройдіть тест, щоб
визначити, чи є у вас
ігрова залежність
Наші спеціалісти
Івнєв Борис
Психотерапевт, професор
Місечко Андрій
Психіатр
Карпенко Олександр
Психолог
Дубініна
Людмила
Невропатолог

Популярні питання про лікування ігроманії

Відгуки паціентів

Відгуки батьків

Сертифікати

Психотерапевт про лікування ігрової залежності
Івнєв Борис Борисович - психотерапевт, доктор мед.наук, професор, розповідає про комплексний підхід в лікування ігрової залежності
Як ми працюємо, та з чого почне лікар при першому звернені до нашої клініки
Психотерапевт Івнєв Борис Борисович, про те як ми працюємо, та з чого починає свою роботу лікар при першому звернені пацієнта
Психотерапевт про онлайн лікування ігрової залежності
Івнєв Борис Борисович - психотерапевт, доктор мед.наук, професор, розповідає про онлайн лікування ігрової залежності. В рамках онлайн лікування пацієнт працює з призначеними фахівцями клініки в індивідуальному чи груповому форматі, зберігаючи звичний ритм життя: робота, сім'я
Як допомогти ігроману і що ніколи не можна робити
Ведучий спеціаліст клініки, психолог - Карпенко Олександр Олексійович розповідає на що треба звернути увагу близьким, коли в сім'ї є ігроман. Покрокова інструкція "як допомогти ігроману, якщо він проти лікування"
Вам або вашим рідним чи знайомим потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами і ми відповімо на будь-які ваші запитання
Адреса: вул. Миколи Голего 5
E-mail: kievtreatment@gmail.com
Телефон: +38 050 3368619
© 2023 "Перша клініка в Україні з лікування ігрової залежності"
Ліцензія №3491/21/M
Видана МОЗ України від 12.08.2021